Donanim 31 OCAK 2013 / 15:25

Buffalo Technology ilk kurumsal sınıf depolama çözümleri piyasaya sürdü

Depolama ve kablosuz ağ çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi alanında faaliyet gösteren Buffalo Technology, ilk kurumsal-sınıf depolama çözümleri olan yeni TeraStation 7120r ve TeraStation 7120r Enterprise ürünlerini kullanıma sundu.Çözümler, Intel Xeon dört çekirdekli işlemciler, yükseltilebilir DDR3 RAM ve kurumsal sınıf sabit diskleri içeren TeraStation 7000 serisini meydana getirirken, büyük ağları ve kritik iş uygulamaları için uygun maliyetli, ölçeklenebilir RAID tabanlı ağ depolama çözümlere ihtiyaç duyan işletmeler için de uygun.

TeraStation 7120r Enterprise: Birçok hizmet aynı anda

Yeni TeraStation 7120r Enterprise TS-2RZHD, 24 TB kapasitede, yüksek performans, ölçeklenebilir depolama ile birlikte 8 GB DDR3 RAM ve 12-2 TB kurumsal-sınıf sabit diskler sunarken, Intel Xeon E3-1275 dört çekirdekli işlemci, işletmelerin eş zamanlı birçok işi minimum performans kaybıyla çalıştırabilmesine ve kopyalama ve yedekleme görevleri arka planda çalışırken, maksimum ağ işlem hacminin deneyimlenmesine olanak tanır.

TeraStation 7120r: Eş zamanlı dosya transferi

TeraStation 7120r TS-2RZSD, 4 adet SATA sabit diske sahiptir ve Intel Xeon E3-1225 dört çekirdekli işlemci ve 4 GB yükseltilebilir DDR3 RAM bulundurur. Cihaz eş zamanlı dosya transferi ve günlük NAS işlevlerini kolaylıkla ve olağanüstü performans ile sağlar. Kapasite genişletmeye elverişli olan 8 adet bölmesi ile TeraStation 7120r, gelecekteki talepler için basit ölçeklenebilirlik sağlar. Kurumsal-sınıf cihaz ile aynı birinci sınıf özellikler ve fonsiyonellikle doludur ve her büyüklükteki işletmede bulunan, bugünün depolama taleplerini karşılar.