Donanim 14 HAZİRAN 2011 / 12:10

Bu projektör not defteri kadar

Bu projeksiyon cihazı Fujitsu Lifebook’a özel. Taşınabilirliğin sınırlarını zorlamak böyle bir şey olmalı. Piyasada hemen her markanın küçük boyutlu ve bazen ‘cep’ sıfatıyla anılan projektörü bulunuyor. Fujitsu ise sadece Lifebook P771 ve Lifebook S761 model dizüstü bilgisayarlarına uyumlu, modüler projektörünü piyasaya sürüyor.

Dizüstü bilgisayarın optik sürücüsünün yuvasına takılabilen ilk projektör, dışa doğru katlanarak kullanıma hazır hale geliyor. Fujitsu Dizüstü Projektörü ile harici lens veya kabloya ihtiyaç olmadan YouTube videolarını, Excel tablolarını ve slaytları herhangi bir yüzeye yansıtabiliyorsunuz.

210 gram ağırlığı ile taşıması kolay olan Fujitsu Dizüstü Projektörü, Lifebook serisi dizüstü bilgisayarlarını donanımlı bir ofis haline getiriyor. İnce yapısı ürünü çantanızın bir gözünde sürekli tutabileceğinizi gösteriyor. Projektör kullanılmadığı zaman ise modüler yuvaya ikinci bir pil veya DVD yazıcı takılabiliyor.Küçük ama zengin

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu olan ürün, hemen her yüzeye görüntü yansıtabiliyor. Parlaklık ve optik kaydırma düzeltmeleri yerleşik düğmelerle yapılırken, lazer teknolojisi yüksek kontrast ve renk derinliği sağlıyor.

El ile ayarlanabilen odağı ile keskin görüntüler sunan ürünün gürültü seviyesi 38 dBA. 40 ANSI lümen ışık birimiyle de her ortamda rahat kullanım sağlıyor. Düz bir duvarda 30 inç boyutuna kadar görüntü yansıtabilen cihaz, SVGA (800x600 piksel) çözünürlük sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun