Donanim 15 MART 2012 / 17:19

Bu monitör gözleri dinlendiriyor

Philips, ekran karşısında uzun saatler geçirenler için tasarladığı yeni göz dinlendirici monitörünü tanıttı. Gözlerin dinlendiren mavi ışık çerçeveli Philips LightFrame Moda, çevresinden yayılan mavi ışık ile göz yorgunluğunu azaltırken, kullanıcıların konsantrasyonlarını arttırıyor. 23,6 inç boyutundaki monitör, çevresinde yer alan diyotlarla yaydığı mavi ışıkla yorgunluğu azalttığı gibi kasvetli kış günlerinde kullanıcıların daha enerjik kalmasına olanak sağlıyor.

Aynı zamanda sahip olduğu SmartKolor teknolojisi ile kullanıcılara fotoğraf ve videolarda daha canlı görüntüleme imkanı sunan monitör, SmartTxt özelliği ile PDF dokümanları ve e-kitaplar gibi daha fazla dikkat isteyen metin tabanlı uygulamaların okunmasını kolaylaştıran ayarlar sunuyor.

Philips LightFrame Moda monitörler 389 dolar satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun