Donanim 13 MART 2012 / 12:04

Bu kulaklıkları taşımak çok kolay

Bu kulaklıkları taşımak çok kolay

Sony'nin piyasaya sürdüğü iki yeni kulaklık, ses kalitesiyle kulakların pasını siliyor, katlanabilir tasarımıyla çantalardaki yerini alıyor.  Her iki modelin de ortak noktası, kullanılmadıklarında daha az yer kaplamalarını sağlayan, döner kulaklık başlıkları. Bu sayede kompakt bir tasarım sunan kulaklıklar, halka stili yastıkların yanı sıra düğümlenmeyen yassı kabloya sahipler.

DJ stili Sony MDR-V55 kulaklık, kapalı tasarım ve ses izolasyonu için kulağa tam oturan rahat yastıklar sunuyor. Ters çevirilebilen kulaklık başlıkları sayesinde esneklikten ödün verilmediği gibi miksleri takip etmeyi kolaylaştırıyor.

Gerçek metal vurgular ve düğümlenmeyen yassı kordon ile dikkat çeken Sony MDR-ZX600, hafif ve rahat tasarımıyla günlük kullanımda kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Tasarımların yanı sıra neodimyum mıknatıslara sahip 40 milimetrelik büyük sürücüler, geniş basları ve detayları dahi koruyabildiği gibi, tiz sesleri de barındırabiliyor. Kulaklıklar siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere dört renk seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor.

Teknik Özellikler