Donanim 06 EKİM 2008 / 08:26

Bu hafta gözünüz ve kulağınız olacağız

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı ve Bilişim Zirvesi ’08 boyunca BTnet.com.tr tarayıcınızın bir sayfasında hep açık dursun.

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı ve Bilişim Zirvesi ’08 boyunca BTnet.com.tr tarayıcınızın bir sayfasında hep açık dursun.

Bu hafta Türkiye’de teknolojiyle ilgilenen herkes hiç şüphesiz ki gözlerini Beylikdüzü’ne çevirecek. Biz de BTnet.com.tr olarak sizler için CeBIT Bilişim Fuarı’nda ve Bilişim Zirvesi’nde yaşananları yerinde ve yakından takip edeceğiz.


Özellikle gerek üçüncü salon 403 numaralı standımızda kurduğumuz yayın stüdyosunda, gerekse de şirketlerin standlarında yapacağımız özel çekimlerle hazırlayacağımız video haberleri gün boyunca BTnet TV sayfalarımızda takip edebileceksiniz. Tabii 7 Ekim Salı günü, fuar ve zirvenin ortak açılışını internet yayıncılığında Türkiye’nin en uzman ekiplerini bünyesinde barındıran Motive firmasının desteği ile canlı olarak yayınlayacağımızı da hatırlatmak isterim.


Ayrıca özel röportajlar, son dakika haberleri ve yeni tanıtılan ürünlerin bilgileri de sayfalarımızda yerini alacak.


Tüm BTnet.com.tr ekibi de altı gün boyunca orada olacağız. Eğer fuara uğrayacaksanız, sizlerle tanışmak ve sohbet etmek bizleri çok mutlu eder. Hepinizi standımıza, bir acı kahvemizi içmeye bekliyoruz.


Görüşmek üzere…

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun