Donanim 26 EYLÜL 2008 / 09:12

Bu eldivenler piyano çalıyor

Sekiz ayrı müzik aleti çalma imkanı sunan Piano Hands elektronik eldivenle istediğiniz an, istediğiniz yerde, istediğiniz müziği yaratın.

Sekiz ayrı müzik aleti çalma imkanı sunan Piano Hands elektronik eldivenle istediğiniz an, istediğiniz yerde, istediğiniz müziği yaratın.

Eğlenceli icatlar sunan IWOOT (I Want One Of Those) web sitesi bu sefer de oldukça ilginç bir inovasyonla geliyor. Piano Hands eldiveni parmaklarınızın ucuna her tıklamada ayrı bir melodi getiriyor. Eldivenin parmak uçlarına yerleştirilmiş algılayıcı aracılığıyla sekiz farklı müzik aleti çalabiliyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan düz bir zemin ve sihirli eldivenleriniz. “Guitar Hero” oyununu daha geniş bir platforma taşımak isteyenlerin dikkatine: Bu eldivenler sayesinde istediğiniz an, istediğiniz yerde, istediğiniz müziği yaratabiliyorsunuz.


 


90’ların Michael Jackson modasını anımsatan eldivenleri giyip içinizdeki muzır ve yaratıcı çocuğu harekete geçirmek size yaklaşık 92 dolara mal olacak. Eldivenlerin www.iwantoneofthose.com sitesinde yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun