Donanim 18 EKİM 2010 / 15:04

Bu bir BlackBerry!

BlackBerry Style daha genç kitlelere aynı kaliteyi sunmak için yaratıldı.

BlackBerry Style daha genç kitlelere aynı kaliteyi sunmak için yaratıldı.


Gençlere yönelik olarak tasarlanan BlackBerry'nin Style 9670 modeli nihayet tanıtıldı. Telefon alışıldık BlackBerry tasarımlarına kıyasla oldukça değişik görünüyor. Katlanarak kullanılan telefonda çift ekran bulunuyor.

2.7 inçlik ilk ekran telefonun içinde yer alıyor. Diğer ekransa 2 inç ve telefonun dışında bulunuyor. Yeni mesajlar ve aramaları içerideki ekranda görmeden önce dıştaki ekranda görebiliyorsunuz.

Style'da ne yazık ki, Torch'larda bulunan dokunmatik ekran teknolojisi yer almıyor. Geleneksel şekilde genişçe yer alan bir klavyede telefonun BlackBerry olduğunu unutmamamızı sağlıyor.

Daha genç bir kitleye hitap eden telefonda flash aydınlatmalı 5 megapiksel kamera bulunuyor. Ayrıca telefon 8 gigabayt mikroSD kartla birlikte geliyor.

Telefonun 31 Ekim'de Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa sunulacağı belirtildi. Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı ise belli değil, ama uzun sürmeyecektir. Sürmesin de.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun