Donanim 31 ARALIK 2010 / 14:40

BTnet.com.tr'den hepinize mutlu yıllar!

2011'de hep birlikte sağlık ve mutluluk dolu, güzel bir yıl yaşamak dileğiyle...

2011'de hep birlikte sağlık ve mutluluk dolu, güzel bir yıl yaşamak dileğiyle...


Bundan tam bir yıl önce, 2010 yılının daha iyi bir yıl olması için dileklerimizi sizlerle paylaşmış ve karşınıza hep iyi haberlerle çıkmak istediğimizi söylemiştik.

Her ne kadar 2010 boyunca Eyja yanardağının patlamasından Julian Assange'ın tüm dünyayı peşinden sürüklemesine kadar macera dolu bir yıl geçirmiş olsak da, dünya bir önceki yıla kıyasla insanlara karşı biraz daha merhametli, biraz daha cömert gibiydi.

2010 yılında BTnet.com.tr için de birçok şey değişti. Yenilenen tasarımımız ve kendini işine adayan dinamik ekibimizle bütün bir yıl boyunca Türkiye'den ve dünyadan en yeni gelişmeleri sayfalarımıza taşıyarak size ulaştırmak için durmaksızın çalıştık. Kendimize özgü yepyeni bir duruş ve ifade tarzı eşliğinde, geniş ilgi alanlarına hitap eden içeriğimizle, ziyaretçilerimizin en taze haberlere ilk elden ulaşması için çaba gösterdik.

Yaptığımız her işe kendimizden de bir şeyler katmak, haberi BTnet.com.tr'den okumayı özel bir deneyime dönüştürmek için sürekli yeni yollar aradık. Kaynağı ne olursa olsun, yaptığımız tüm haberlerde kendi bilgi ve deneyimimizi de işin içine katarak farklı perspektifler eşliğinde sunmaya çalıştık.

Yaptığımız çoğu haberin ulusal haber kaynakları tarafından ancak haftalar sonra fark edilerek manşetlere taşındığına şahit olduk. Öncü olmanın, önce keşfetmenin, öncelikle size sunmanın haklı gururunu defalarca yaşadık.

Siz değerli okurlarımız da bu çabalarımızı boşa çıkarmadınız. Geçtiğimiz 1 yıl içinde BTnet.com.tr'nin günlük ziyaretçi sayısı neredeyse yüzde 50 artarken, sayfa gösterimleri ve sitede kalma oranları yüzde 70'in üzerinde yükseldi. Hepinize teşekkür ederiz.

Yepyeni bir yıla adım attığımız şu günlerde, BTnet.com.tr ekibi olarak pozitif yöndeki gelişimimizi bu yıl da sürdürmeye devam edeceğiz. Bu yıl, kozasından sıyrılan bir kelebek gibi kendimizi sürekli yenilediğimiz ve en güzel hallerimizle karşınıza çıktığımız bir yıl olacak.

Daha esnek bir altyapı, içerik sunumuna dair yepyeni fikirler ve sizlerin beğenileri doğrultusunda şekillenecek yeni bir tasarım anlayışı ilk aşamadaki planlarımızdan sadece birkaçı.

BTnet.com.tr ve İnterpromedya ekibi olarak, bizi biz yapan siz ziyaretçilerimize ve birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz tüm iş ortaklarımıza, sağlıklı, mutlu, keyifli ve yüzünüzde gülücüklerin eksik olmadığı, yeniliklerle dolu bir yıl diliyoruz.

Ve bir de sürpriz...

Yeni yılı çılgınca dans ederek karşılamak isteyenler, son yılların en iyi dans müziği setlerinden birine ulaşmak için buraya tıklayabilirler...

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun