Donanim 26 EKİM 2009 / 11:10

Bose'den yeni masaüstü sistemi

Bose, bir bilgisayardan kablosuz müzik akımı sağlayan ikinci masaüstü müzik sistemini piyasaya sundu.

Bose, bir bilgisayardan kablosuz müzik akımı sağlayan ikinci masaüstü müzik sistemini piyasaya sundu.


Tek bir gövdede AM/FM radyo ve CD çaları birleştiren, yurtdışında 600 dolara satın alabileceğiniz Soundlink Wave müzik sistemi, 549 dolarlık Soundlink müzik sistemi ile birleşiyor. Soundlink müzik sistemi taşınabilir tek gövdeden oluşurken şarj edilebilir bataryası ile AM/FM/CD barındırmıyor içinde.

Wave'in araç üstü ve uzaktan kontrolünden, kullanıcılar Windows Media Player yazılımına ya da bir bilgisayarın iTunes'una basit kontrol komutları yollayabiliyor. Böylece kullanıcılar, bilgisayar farklı bir odada olsa da bilgisayarda depolanmış şarkıları durdurup çalabiliyor.

Kurulumu basitleştirmek için Bose, Wi-Fi şebekesine bağlanma gereğini ortadan kaldırıyor. Her iki sistem bilgisayarın USB girişine yerleştirilen kablosuz USB anahtarı kullanıyor. Sisteme dahil edilmiş bir Soundlink adaptörü Wave'in arka panelinde özel bir girişe bağlanıyor. Kurulumu daha da basitleştirmek için Bose tüketicilerden bilgisayarlarına yazılım yüklemesini beklemiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun