Donanim 02 ŞUBAT 2009 / 16:14

Bluetooth üzerinden ücretsiz mesajlaşın

Samsung'un yeni cep telefonu modeli S3500, gelişmiş çokluortam özellikleriyle tasarımı buluşturuyor. Telefonun 'Bluetooth Messenger' özelliği ücretsiz mesajlaşma sağlıyor.

Samsung'un yeni cep telefonu modeli S3500, gelişmiş çokluortam özellikleriyle tasarımı buluşturuyor. Telefonun 'Bluetooth Messenger' özelliği ücretsiz mesajlaşma sağlıyor.


Samsung’un yeni cep telefonu modeli S3500, paslanmaz çelik ön yüzle 16 milyon renge sahip 2.2 inç’lik TFT LCD ekranı buluşturuyor. Kullanıcının seçimine göre düzenlenebilen ana menü ve açılış sayfası sunan telefon, Bluetooth ile 10 metre çapında anında mesaj alıp gönderme olanağı sunan 'Bluetooth Messenger' özelliğine sahip. Bu sayede kullanıcılar telefon rehberinde yer alan yakınlarındaki arkadaşlarıyla mesajlaşabiliyor. Rehberinde yer alan kişilerden biri kullanıcı yakınına geldiğinde, bu bilgi kullanıcıya veriliyor.


Samsung S3500’ın sahip olduğu SMS oto dönüştürücü özelliği; kısa mesajdaki bilgilerin otomatik olarak cep telefonundaki PIM (Kişisel Bilgilere Yönelik Uygulamalar) programlarına girilmesine olanak tanıyor. 2 megapiksel kameraya ve müzik çalara sahip Samsung S3500, kamerayla MPEG4 ve H.263 formatlarında 15 f/s QVGA video çekimi yapma olanağı da sağlıyor.


Samsung S3500’ın müzik çaları MP3/AAC/AAC+/MIDI formatlarını desteklerken, arka plan müziği özelliğiyle kullanıcılara cep telefonunun diğer uygulamalarına erişirken müzik dinlemeye olanağı sunar. FM Radyo’ya da sahip olan telefonla radyoda çalan şarkıları kaydederek zil sesine dönüştürmek de mümkün.


26MB dahili hafızaya sahip telefonun hafızası Micro SD kart ile 8GB’a kadar artırılabiliyor. Bin kayıt alabilme kapasiteli telefon rehberine sahip telefon, Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak. www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun