Donanim 11 ARALIK 2008 / 08:03

Bluetooth kulaklık serisine iki yeni model

Motorola iki yeni kulaklık modelini pazara sundu.

Motorola iki yeni kulaklık modelini pazara sundu.


Motorola, ürün portföyüne iki yeni Bluetooth kulaklık ekledi. Motopure H15 ve Motorola H780, CrystalTalk teknolojisiyle geliyor. Arka plan gürültüsünü keserek sağlıklı konuşma olanağı sunan kulaklıklar, kullanıcıların hem Bluetooth özellikli bir kişisel telefona hem de bir iş telefonuna aynı anda bağlanabilmelerini sağlayan çok nokta teknolojisine sahip. 15’ten fazla markanın 200’den fazla telefon modeliyle uyumlu olan kulaklıklar, markanın kulağa uyum sağlayan ve kullanıcının istediği gibi ayarlaması için çeşitli kulak desteği seçenekleri sunan TrueComfort tasarımına sahip. Diğer yandan kullanıcıların uyumlu bir cep telefonuna bağlanmalarını basitleştiren EasyPair teknolojisiyle geliyor.


Sürekli hareket halinde olan ve sık sık farklı gürültülü ortamlara girip çıkan meşgul mobil tüketiciler için tasarlanan Motopure H15 arka plan gürültüsünü azaltarak net ses kalitesi sağlıyor. Ortam gürültüsü arttıkça H15 gereken frekansları güçlendirerek sessiz ortamlarda olduğu kadar gürültülü ortamlarda da net konuşma olanağı sunuyor. Yedi saatlik eller serbest konuşma süresi sunan H780, silinmiş görünümlü karbon fiber yüzeyi ve tornalanmış metal kasaya sahip. İki  ürünün de 2008 yılının son çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.


www.motorola.com.tr


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun