Donanim 02 KASIM 2010 / 11:09

BlackBerry Torch Türkiye’ye geldi

BlackBerry 6 işletim sistemine sahip ilk BlackBerry akıllı telefon Türkiye’de üç mobil operatör tarafından pazara sunulacak.

BlackBerry 6 işletim sistemine sahip ilk BlackBerry akıllı telefon Türkiye’de üç mobil operatör tarafından pazara sunulacak.


Research In Motion bugün, BlackBerry Torch 9800 akıllı telefonu Türkiye’de satışa çıkardığını açıkladı. BlackBerry 6 işletim sistemiyle sunulan ilk BlackBerry akıllı telefon, tam dokunmatik ekran ile BlackBerry klavyesini tek cihazda sunuyor.

Üç mobil operatör tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulacak BlackBerry Torch 9800, dünya genelindeki 3G (UMTS/HSDPA) ağlarını destekliyor. Bununla birlikte Wi-Fi bağlantısı sunan telefon, konum bazlı uygulamalar ile coğrafi etiketleme için bütünleşik GPS’e sahip.

BlackBerry Torch 9800’ün 5 MP kamerası, video kayıt özelliğinin yanı sıra sürekli otomatik odaklama, görüntü sabitleme, çeşitli sahne modlarında çekim ve yakınlaştırma gibi özellikleri destekliyor. 8 GB genişliğinde depolama kapasitesine sahip akıllı telefon, toplam depolama kapasitesini 36 GB’a çıkartabilen bir microSD/SDHD hafıza kartı yuvasıyla geliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun