Donanim 08 TEMMUZ 2011 / 16:16

Birleşik iletişim gelişiyor

Son dönemde birçok şirketin geçtiği birleşik iletişimlerine yeni bir ürün Jabra’dan geldi. Jabra, PRO serisine yeni bir üye kattı.Jabra, PRO serisi kablosuz kulaklık serisine yeni bir ürün daha ekledi: Jabra PRO 9450. Jabra’dan edilinen bilgilere göre, birleşik İletişime geçmeyi düşünen işletmeler için geliştirilen yeni PRO Serisi ürün, çoklu aramaları yazılım ve donanım tabanlı telefonlardan çok daha rahat şekilde cevaplandırılmasına olanak sağlıyor.

Günümüzde tasarruf yapmak ve yüksek verimliliğe ulaşmak isteyen birçok kurum Ortak kullanım alanındaki farklı iletişim araçlarının birleşmesine, yani Birleşik İletişim’e (United Communication) yatırımda bulunuyor. Aynı anda birkaç iş yapmayı sağlayan bu çözümleri uygulamaya başlayan kurumların sayısı her geçen gün artıyor.

Jabra PRO 9450, kullanıcıların aramaları dört farklı şekilde cevaplandırmalarını sağlıyor: Masalarından uzakta kulaklıklarını kullanarak; masalarında otururken kulaklık ana kumanda tablosundaki düğmeye basarak; Jabra Call Manager yazılımını kullanarak veya bilgisayar klavyesi kısa yollarıyla.

Cihazda gürültü önleyici mikrofon bulunurken geniş bant ses de gelen aramaların kalitesini artırmayı hedefliyor. Kulaklıklar 150 metreye kadar kablosuz olarak çalışabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.jabra.com veya www.tesan.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : Jabra Jabra PRO 9450 PRO
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun