Donanim 08 TEMMUZ 2011 / 16:16

Birleşik iletişim gelişiyor

Son dönemde birçok şirketin geçtiği birleşik iletişimlerine yeni bir ürün Jabra’dan geldi. Jabra, PRO serisine yeni bir üye kattı.Jabra, PRO serisi kablosuz kulaklık serisine yeni bir ürün daha ekledi: Jabra PRO 9450. Jabra’dan edilinen bilgilere göre, birleşik İletişime geçmeyi düşünen işletmeler için geliştirilen yeni PRO Serisi ürün, çoklu aramaları yazılım ve donanım tabanlı telefonlardan çok daha rahat şekilde cevaplandırılmasına olanak sağlıyor.

Günümüzde tasarruf yapmak ve yüksek verimliliğe ulaşmak isteyen birçok kurum Ortak kullanım alanındaki farklı iletişim araçlarının birleşmesine, yani Birleşik İletişim’e (United Communication) yatırımda bulunuyor. Aynı anda birkaç iş yapmayı sağlayan bu çözümleri uygulamaya başlayan kurumların sayısı her geçen gün artıyor.

Jabra PRO 9450, kullanıcıların aramaları dört farklı şekilde cevaplandırmalarını sağlıyor: Masalarından uzakta kulaklıklarını kullanarak; masalarında otururken kulaklık ana kumanda tablosundaki düğmeye basarak; Jabra Call Manager yazılımını kullanarak veya bilgisayar klavyesi kısa yollarıyla.

Cihazda gürültü önleyici mikrofon bulunurken geniş bant ses de gelen aramaların kalitesini artırmayı hedefliyor. Kulaklıklar 150 metreye kadar kablosuz olarak çalışabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.jabra.com veya www.tesan.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : Jabra Jabra PRO 9450 PRO