Donanim 13 NİSAN 2010 / 07:33

Birçok kişi aynı anda internette

Turkcell MultiVINN'la birden fazla kişi aynı anda 3G hızında internete girebiliyor.

Turkcell MultiVINN'la birden fazla kişi aynı anda 3G hızında internete girebiliyor.


Turkcell'in satışa sunduğu 3G Mini Multi Modem MultiVINN ile kullanıcıların istenilen yerde, 3G hızını paylaşmaları mümkün olacak.

MultiVINN kullanıcıları herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan usb kablosu ile şarj ederek Lityum İyon pili sayesinde 4 saate kadar ve sabit hat ücreti ödemeden 5 kişi her an her yerde, özgürce 3G hızında kablosuz olarak internet kullanabilecek. Ayrıca cihaz tüm wi-fi destekli bilgisayarlar ile uyumlu.

Bu teknolojiyi Türkiye'de ilk kez Turkcell müşterilerine sunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, "Turkcell 3G hızı ve mobilite avantajıyla Türk insanının internet alışkanlıklarını değiştiriyor ve internet kullanımını artırıyor. Müşterilerimiz MultiVINN ile Turkcell 3G hız ve kalitesiyle interneti sevdikleriyle de paylaşabilecek. Böylelikle her an, her yerden internete ulaşmanın hayatlarına getireceği kolaylığın ve zenginliğin deneyimini yaşayabilecek" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun