Donanim 01 EKİM 2010 / 10:24

Bilişim haftası başlıyor

Önümüzdeki bir hafta fırtına gibi geçecek.

Önümüzdeki bir hafta fırtına gibi geçecek.

Her yıl Ekim ayının başında gerçekleşen iki dev etkinlikle kutlanan dolu dolu bir bilişim haftası için geri sayım başladı.

Önümüzdeki hafta ilk olarak 4-5 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dünyaca ünlü konukları ağırlayacak olan ve profesyonel katılımcıların bilişim vizyonunu genişletmeyi hedefleyen, birbirinden ilginç oturumlarıyla zengin bir Bilişim Zirvesi'10 izleyeceğiz. Zirvenin detaylarını bu adreste bulabilirsiniz.

Ardından 6-10 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek CeBIT Eurasia Bilişim Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı'nın nabzını tutacağız.

İnterpromedya Haber Merkezi ekibi, her iki etkinlikten en güncel ve taze bilgileri anında size ulaştırmak için görev başında olacak.

Her iki etkinliğin gündemini stand haberleri, güncel gelişmeler, anlık haberler ve video görüntüleri eşliğinde takip etmek istiyorsanız, zirve ve fuar boyunca gözünüzü İnterpromedya'nın basılı ve çevrimiçi yayınlarından ayırmayın.

Bilişim gündemini artık size anında ulaştırıyoruz

BTnet.com.tr olarak anlık gelişmeleri takip edebileceğiniz yeni bir içerik bölümü açtık. Ana sayfanın sağ altında bulabileceğiniz bu bölüm sayesinde artık Türkiye ve dünya bilişim gündemine dair ilginç gelişmeleri, sıcak haberleri ve en yeni dedikoduları İnterpromedya farkıyla sıcağı sıcağına okuyabileceksiniz.

Dilerseniz Twitter hesabınızdan BTnet kullanıcısını takibe alarak da bu bölümü Twitter'a erişebildiğiniz her yerden kolayca izleyebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun