Donanim 30 MAYIS 2012 / 11:51

BeoPlay A3, iPad'lerin ses kalitesini arttırıyor

BeoPlay A3, iPad'lerin ses kalitesini arttırıyor

Ses ve görüntü çözümleri sağlayıcısı Bang & Olufsen’in yeni markası B&O PLAY, yeni modeli BeoPlay A3'le birlikte iPad ile müzik dinlemeyi, film izlemeyi veya video konferans yapmayı kullanıcılar için daha verimli hale getirmeyi hedefliyor.

3 boyutlu tasarımını ve “Adaptive Stereo Orientation” teknolojisiyle birleştiren BeoPlay A3, kullanıcılara içerisindeki özel hareket algılayıcısı sayesinde iPad'in duruşuna göre mümkün olan en iyi ses deneyimini sunmayı vadediyor. Yuvarlatılmış tasarımıyla dikkat çeken cihaz, ister oturarak ister uzanarak kullanmak için son derece uygun bir tasarıma sahip. Tüm iPad’ler için özel tasarlanmış kauçuk kaplamalarıyla cihazın güvenli bir şekilde oturmasını sağlayan A3, ön kısmının her köşesinde olmak üzere dört adet hoparlöre sahip.

Özel bir hareket algılayıcısına sahip A3, bu sayede iPad'in yönünü belirleyerek yatay ya da dikey konuma göre üç tiz hoparlörden ikisini etkinleştirerek gelişmiş bir ses deneyimi sunuyor. Dinleyicilerin, tiz sesleri eşit uzaklıktaki kaynaklardan duymasını sağlayan bu özellik sayesinden cihazın stereo kalitesi de artıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun