Donanim 05 MART 2009 / 07:33

Bayan Gates'in iPhone tutkusu

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşi Melinda Gates'in söylediğine göre evinde hiç bir Apple ürünü kullanılmasına izin vermiyor.

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşi Melinda Gates'in söylediğine göre evinde hiç bir Apple ürünü kullanılmasına izin vermiyor.


Yasaklar daha çok istek uyandırıyor olsa gerek; Bill Gates’in eşi Melinda Gates iPhone almayı çok istiyor. Konuyla ilgili bir röportajda Vogue dergisine konuşan Melinda Gates, “Ev eşyaları arasında yasaklı çok az şey var. Ancak çocukların iPod ve iPhone kullanması kesinlikle yasak” dedi. Bayan Gates, iPhone’u dokunmatik ekranlı müzik çalar ve web tarayıcısı olan çok fonksiyonlu bir cep telefonu olarak tanımladı. Melinda Gates'in, "Arkadaşlarımın bu akıllı telefonu kullandığını görünce, 'Bende de bir tane olsa iyi olurdu’ diyorum” dediği kaydediliyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun