Donanim 03 AĞUSTOS 2010 / 12:22

Basketbol Dünya Şampiyonası heyecanı artıyor

Şampiyona ve milli takımlar sponsoru Turkcell, basketbol severlerin heyecanına ortak oluyor.

Şampiyona ve milli takımlar sponsoru Turkcell, basketbol severlerin heyecanına ortak oluyor.


Hem Dünya Basketbol Şampiyonası'nın hem de Basketbol Milli Takımı'nın ana sponsoru Turkcell, basketbol severler için özel bir yarışma düzenliyor. 2 Ağustos - 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek organizasyon sonunda gnçtrkcll'liler ödüller kazanacak.

Yarışmalar süresince on gnçtrkcll'li şampiyona öncesinde milli takım oyuncuları ile tanışarak, hazırlık kampında antrenmanları izleyebilecek. Ayrıca yirmi gnçtrkcll'li yarı final veya final maçı için çift kişilik bilet kazanma şansına sahip olacak. Beş gnçtrkcll'li, eski milli oyuncu, yardımcı antrenör Harun Erdenay ile 3 sayılık atış karşılaşması yapabilecek, ayrıca şampiyonada kullanılan 10 top ve millilerin imzaladığı 40 forma ise kazanan gnçtrkcll'lilerin olacak.

Turkcell'le şampiyona heyecanına ortak olmak için gnçtrkcell'lilerin www.gnctrkcll.com üzerinden kayıt formunu doldurmaları ve hediye seçeneklerinden birini tercih etmeleri gerekiyor. Daha sonra kayıt formunu dolduran gnçtrkcll'lilere SMS ile basketbol veya şampiyona ile ilgili bir soru gönderilecek. Sorulan soruya en hızlı şekilde doğru cevabı veren gnçtrkcll'li ödülüne kavuşacak. Ayrıca yarışma için gönderilen SMS'ler için herhangi bir ücret alınmayacağı bildirildi.