Donanim 15 NİSAN 2010 / 10:23

Bang & Olufsen'in 46 inç LED TV'si piyasada

Bang & Olufsen, LED TV serisi olan BeoVision 10-40 ailesine 46 inçi ekledi.

Bang & Olufsen, LED TV serisi olan BeoVision 10-40 ailesine 46 inçi ekledi.


Bang & Olufsen'in yeni LED TV'si BeoVision 10, özellikle duvara yerleştirme için geliştirilmiş, önceki Bang & Olufsen modellerine benzer şekilde ince, bütünleşmiş bir televizyon. İnce kabinine karşın BeoVision 10'un yenilikçi hoparlör sistemi, kaliteli bas ve orta frekans üretimiyle dolgun bir ses veriyor.

BeoVision 10-40 ile aynı kasa üzerinde üretilen 46 inç modelde, yüzde 32 daha büyük bir izleme alanı sağlamanın yanı sıra, görünümünde de farklılıklar göze çarpıyor. Siyah yerine beyaz olarak değiştirilen arka kapak ürüne daha hafif bir ifade katıyor ve dekorla uyumlu televizyon kavramını destekliyor. BeoVision 10-46, en yeni görüntü iyileştirme teknolojilerini uygulayan görüntü performansına sahip bir full HD olarak kendini gösteriyor.

Beovision 10-40'dan farklı olarak panelin üstü ve altı olmak üzere sadece iki tarafa yerleştirilen LED'lerle LED teknolojisini de sunan 46 inç, ekranın altına yerleştirilmiş ve kumaş bir kaplamayla kaplanmış bütünleşmiş bir stereo hoparlör bulunduruyor. Entegre surround sound ve DVB-HD parçası, elektronik perdeler ve bir surround sound düzeni için beş adede kadar fazladan hoparlör ve gerektiğinde çok sayıda set-top kutu eklemenize olanak tanıyan daha da geniş bir bağlantı paneline sahip. Bunun yanı sıra BeoVision 10-46'nın hoparlör ön kapağı için toplam yedi renk arasından seçim yapılabiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun