Donanim 10 TEMMUZ 2013 / 12:40

Bağımsız bağlantıAirTies’ın kablosuz alan genişletici ailesinin en yeni üyesi olan Air 4443 ile kablosuz ağınızın kapsama alanını genişliyor, farklı cihazlar da internete aynı anda bağlanabiliyor. 3G Router desteği bulunan Air 4443 ile kullanıcılar ADSL kesintiye uğrasa bile internetsiz kalmıyor. Her marka modemle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanan Air 4443 ile kullanıcılar, kablolara takılmadan, teknik destek almadan ve karmaşık kurulum ile uğraşmadan kolayca evin her köşesinden kablosuz ağ ile bağlanıyor. Tek tuşla kurulum ve kullanım kolaylığı sunan Air 4443, kablosuz kapsama alanını genişletmenin yanı sıra sahip olduğu 4 adet Ethernet girişi ile kablosuz özelliği olmayan ancak Ethernet portuna sahip cihazları da aynı anda internete bağlıyor. Böylece akıllı TV, oyun konsolu veya uydu alıcısı gibi cihazları Ethernet bağlantısı ile internete eş zamanlı bağlamak mümkün hale geliyor.

Air 4443’ün USB Tak&Paylaş özelliği ile cihaza bağlı USB harici depolama aygıtındaki tüm içerikler, herhangi bir teknik uyarlamaya gerek kalmadan ağın bir parçası oluyor ve istenilen kablosuz cihazdan (telefon notebook, tablet, akıllı TV) tüm içeriklere sorunsuz ulaşılabiliyor.

İnternetten kopmak istemeyenler için 3G Router özelliği taşıyan Air 4443, ADSL’in kesildiği anlarda imdada yetişiyor. Tek bir 3G USB modem kullanarak bütün kablosuz cihazlarınızı 3G ile internete bağlayan Air 4443, Türkiye’deki tüm GSM operatörlerinin 3G modemleriyle uyumlu. Bu arada Air 4443, kablosuz özelliği olmayan Kablonet modemler ile kullanılabilme fonksiyonalitesi sayesinde aynı anda birden fazla bilgisayarın internete bağlanmasını sağlıyor.
ETİKETLER : airties
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun