Donanim 08 HAZİRAN 2010 / 12:41

Avrupa'nın ilk Windows 7 uyumlu LCD TV'si satışta

Toshiba SL 733'de ayrıca enerji tasarruflu Edge LED arka ışıklandırma teknolojisi bulunuyor.

Toshiba SL 733'de ayrıca enerji tasarruflu Edge LED arka ışıklandırma teknolojisi bulunuyor.


Televizyon piyasasının büyük oyuncuları piyasadaki paylarını getirdikleri yeni teknolojilerle arttırmayı hedefliyor.

Toshiba da Avrupa'daki ilk Windows 7 uyumlu LCD televizyon olan SL 733 serisinin tanıtımını yaptı. Hareketlerdeki bulanık görüntü sorununu ortadan kaldıran Active Vision M100 HD Motion Enhacement ile 100Hz görüntü elde edilebiliyor.

Toshiba Media Controller ile video, ses ve fotoğrafların dizüstü bilgisayarlardan televizyona aktarılması kolaylaşıyor. Windows 7 bulunan dizüstü bilgisayarlardan SL 733 serisi televizyona aktarım daha da kolay gerçekleşiyor. Her hangi bir programa ihtiyaç duyulmadan doğrudan bağlantı kurularak, istenilen görüntü ya da ses televizyona aktarılabiliyor.

SD kart girişi ve USB yuvası bulunan SL 733, scart, kompozit video, analog ses girişi, kulaklık soketi gibi analog bağlantı seçenekleri de sağlıyor.

Televizyonlar 2.998 TL'den kullanıcıların beğenisine sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun