Donanim 03 ARALIK 2009 / 13:49

Avermedia'dan ekonomik TV keyfi

TV kartı üreticisi Avermedia, yeni USB TV kartı AVerTV Volar Go ‘yu satışa sundu.

TV kartı üreticisi Avermedia, yeni USB TV kartı AVerTV Volar Go ‘yu satışa sundu.


AVerTV Volar Go ile bilgisayarda TV izlemek hem çok kolay hem de ekonomik. Özellikle dizüstü bilgisayarlar için iyi bir TV kartı çözümü olan Volar Go sayesinde kullanıcılar Analog TV izleyebiliyor, radyo dinleyebiliyor ve görüntü kaydedebiliyor. Üstelik Win7 desteği ile...

AVerTV Volar Go ile TV izlemenin yanı sıra AVerMedia'nın lisanslı MCE yazılımı sayesinde H.264 formatında iPod/PSP Video formatına uygun 320x240 çözünürlüğüne kadar XP/Vista MCE platformunda kayıt yapılabiliyor. Ürünle beraber gelen S-Video/ Kompozit 2-1 kablosu ise DVD/VHS oynatıcı, kamera veya oyun konsolundan görüntü aktarımı sağlıyor, uzaktan kumandası sayesinde ise bilgisayarda TV izlemek de çok daha konforlu.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun