Donanim 09 TEMMUZ 2010 / 09:23

Avatar yeniden sinemalara geliyor

James Cameron'ın çok izlenen filmine bu kez 8 dakikalık kesilen görüntüler eklenecek.

James Cameron'ın çok izlenen filmine bu kez 8 dakikalık kesilen görüntüler eklenecek.


Bundan uzun yıllar sonra da 3D filmlerin atası olarak hatırlanmaya devam edecek olan ve dünya çapında en fazla gelir sağlayan Avatar, sinema salonlarına dönmeye hazırlanıyor.

James Cameron'ın filmi 3D ve Imax 3D olarak tekrar beyaz perdede izlenebilecek. Disney'in Alice Harikalar Diyarında filmini çıkarmasıyla uzun süre sonra vizyondaki yerinden olan Avatar filmi, 27 Ağustos'da filmi tekrar perde 3D izlemek isteyenler için vizyona giriyor.

Tekrar vizyona giren Avatar'da önceki filmde kesilen 8 dakikalık görüntünün de yer alacağı bilgisi verildi. Filmin yapımcısı 20th Century Fox'den filmin yeniden vizyona gireceği haberiyle birlikte, insanların mümkün olduğunca büyük ekranlarda hiçbir detayı kaçırmadan Avatar'ı 3D izlemek istediklerini belirten bir açıklama geldi.

Kesilen 8 dakikalık görüntülerin içeriğiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun