Donanim 04 AĞUSTOS 2011 / 10:30

Asus yeni ürünlerle masaya çıktı

Masaüstüne yoğunlaşan Asus, ‘Oyuncu’ ve ‘Eğlence’ serisi yeni bilgisayarlarını tanıttı.Son dönemde özellikle EeePC Transformer başta olmak üzere taşınabilir ürünleriyle ön plana çıkan Asus, masaüstü bilgisayarlarını geçtiğimiz hafta düzenlediği bir toplantıyla tanıttı. Bilgisayarlar ‘CG’ (Oyuncu) ve ‘CM’ (Eğlence) serileri olarak 2 farklı kategoride kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Oyuncular için tasarlanan ve bunun için 2. Nesil Intel Core işlemci ve Asus ekran kartlarının yanı sıra, daha yüksek performans sağlayan Sandy Bridge platformunu barındıran ve yine ASUS imzasını taşıyan kasalar ile desteklenen CG serisi masaüstü bilgisayarlar oyunculara özel çözümler sunuyor.

3D oyun keyfi

CG serisi masaüstü bilgisayarlar ile birçok PC oyununu stereoscopic 3D olarak oynamanız mümkün. Nvidia Physx ve Microsoft DirectX 11 desteğinin yanında Nvidia 3D Vision Teknolojisi ile de 3D film ve hatta fotoğraflarda bile 3. Boyuta geçilebiliyor.

Sinemanızı seçin: CM serisi

Tamamen eğlence için tasarlanan CM serisi ile favori müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı 4TB'a kadar genişletilebilen depolama alanıyla tek bir yerde saklayabilirsiniz. Ayrıca DDR3 bellek sayesinde yüzde 20 daha az enerji kullanarak tüm işlemleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Minimalist tasarım kullanıcılara, tüm fonksiyonları bir arada ve ergonomik yapı altında sunuyor. En iyi hava akışını sağlamak için tasarlanan kasalarla, daha az fan dönüşü ile etkili soğutmanın yanında sessiz bir ortam sizi bekliyor. Kasanın içinin bu serinliği, yapısında bulunan alüminyum alaşımlı çelikten geliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun