Donanim 08 NİSAN 2010 / 07:06

Asus yeni monitörlerinde yine stilini konuşturdu

Şirketin son dönemlerde tasarımı yüceltme konusunda attığı adımlar gerçekten ilgi çekici.

Şirketin son dönemlerde tasarımı yüceltme konusunda attığı adımlar gerçekten ilgi çekici.


ASUS, Designo Serisi ürün yelpazesine MS228 ve MS208 LED monitörleri ekledi. Çevre dostu özellikleri ve ultra ince tasarımıyla dikkat çeken monitörler, 16,5 milim profile sahip. 20 ve 23.6 inç boyutlarında piyasaya sürülen monitörlerde 10 milyona 1 kontrast oranı, mavi safir arka panel ve tek bir parmak hareketiyle görüş açısı ayarlanabilen Ergo-Fit Teknolojisi, yüzde 45 daha az enerji tüketimi dikkat çekiyor.

Monitörlerin sağladığı 1080p standartlarındaki Full HD görüntü, HDMI bağlantısı ve 2 milisaniye tepki süresi sayesinde yüksek çözünürlüklü, net ve keskin görüntüler sunuyor. Ayrıca ASUS'un Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi de, kullanıcılara sunduğu 5 farklı modla tek bir tuşa basarak o anki ihtiyaca göre en iyi görüntünün elde edilmesini sağlıyor. Modeller ayrıca bir dizüstü bilgisayara eşit yükseklikteki görüş açısı sayesinde, dizüstü bilgisayarlarını daha büyük ekranlara bağlayarak kullanmak isteyenler için de ideal çözüm sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun