Donanim 23 TEMMUZ 2012 / 11:13

Asus, WHQL Windows 8 Sertifikalı anakartını üretti

Asus, WHQL Windows 8 Sertifikalı anakartını üretti

Asus, WHQL sertifikalı P8Z77-M anakartıyla kullanıcılarına kolay güncelleme, desteklenen yazılım ve sürücüler sayesinde sistemlerini Windows 8'e sorunsuz olarak yükseltebilmeyi vadediyor. Sertifika aynı zamanda, ürünün Windows 8 64-bit kullanımı için uygunluğunun resmi onayı olarak da kabul ediliyor.

Yeni işletim sistemi için son derece kapsamlı donanım ve yazılım testleri gerçekleştirilirken, kullanıcıların yeni işletim sisteminden maksimum fayda sağlaması hedefleniyor.

Sertifikanın Anlamı

Resmi WHQL sertifikası, şirketin ürün uyumluluğu konusundaki çabalarının, var olan en nitelikli ürünün sunulmasıyla sonuçlandığını gösteriyor. Kullanıcılar P8Z77-M’in Windows 8 ile en iyi uyuma ve pek çok donanım konfigürasyonu ve uygulama çeşidi üzerinde en yüksek sistem tutarlılığından faydalanabilecekler.

Özellikler


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun