Donanim 26 KASIM 2012 / 11:26

Asus USB 3.0 sertifikalı anakart üretti

Asus USB 3.0 sertifikalı anakart üretti

Asus, Intel 7 serisi yonga seti ile donatılmış olan USB 3.0 sertifikalı anakartlarını kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Bu sertifikalandırma ile  anakartlar, halihazırda piyasadaki milyarlarca USB destekli cihazla uyumlu çalışmayı garanti altına almayı vadediyor.

Bir anakartın USB 3.0 sertifikası alabilmesi için kart 180’den fazla sıkı teste tabi tutuluyor. Bu testler arasında sinyal kalitesi, cihazlar arası iletişim, aşırı yükleme testi, uyumluluk ve aktarım hızları gibi zorlu performans kriterleri yer alıyor. Asus USB 3.0 sertifikalı anakartlar, daha iyi bir devre tasarımı ve yüksek kaliteli konektörler ve yongalar sayesinde en zor koşullarda bile USB 3.0 cihazlardan gelen sinyalleri daha iyi tespit edebiliyor.

USB 3.0 sertifikalı anakartların ayrıca otuz altı farklı cihazla uyumluluk testini de geçmesi gerekiyor. Kullanıcıların en geniş ürün yelpazesinden yararlanmalarını amaçlayan bu teste dahil edilen cihazlar arasında yazıcılar, harici sürücüler, video kameralar, fareler ve kulaklıklar yer alıyor.

ASUS USB 3.0 UAS Protokolü

Tüm bunların yanı sıra Asus, USB 3.0 aktarım hızını 1.7 kata kadar artıran teknolojiyi kullanıcılara sunuyor. Dünyanın ilk USB 3.0 UASP desteği sayesinde HD videolar ve sistem yedekleri gibi büyük dosyaları aktarmak isteyen kullanıcılar, zamandan önemli ölçüde tasarruf ediyorlar.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : anakart asus intel USB 3.0
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun