Donanim 18 HAZİRAN 2012 / 15:51

ASUS'un yeni anakartına 'yıldırım' düştü

ASUS'un yeni anakartına 'yıldırım' düştü

ASUS, Intel tarafından onaylanmış ilk Thunderbolt destekli anakartla kullanıcılarına yüksek performans, basitlik ve esnekliği tek bir ürün altında sunmayı vadediyor.



P8Z77 serisinin en üst modeli olan P8Z77-V PREMIUM, USB 2.0’dan 20 kat, USB 3.0’dan ise iki kat hızlı olan Thunderbolt teknolojisini barındırıyor. Çift yönlü ve eş zamanlı 10 Gbps’lik aktarım hızını sadece bir kablodan gerçekleştiren Thunderbolt kullanıcılarına, karmaşadan uzak bir bilgisayar deneyimi için papatya dizimli tek bir bağlantıyla altı adet Thunderbolt cihaza bağlanabilme imkanı sunuyor.

Sistem performansını anında yükseltmek için birden fazla katı hal sürücüsünü kullanan gelişmiş SSD Caching II sayesinde kullanıcılar sık kullandıkları programları ve dosyaları otomatik olarak önbelleğe alabiliyorlar. Kart, yerleşik olarak gelen 32 GB’lık mSATA tabanlı katı hal sürücüsü sayesinde hızlı başlatma ve devam etme süreleri için Intel Smart Response ve Rapid Start Technology’i devreye sokabiliyor. Bunun yanı sıra bir çift Gigabit Intel LAN portu tarafından yürütülen ağ trafiği de gecikme olmaksızın veri aktarımı ve medya akışı sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun