Donanım 11 TEMMUZ 2013 / 13:25

Asus N serisi çokluortam dizüstü bilgisayarlarını tanıttıAsus, alt kısmı dahil olmak üzere her yanı iyi işlenmiş metalik yüzeyle kaplı, N serisi çokluortam dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Hafif ve dayanıklı alüminyumun kullanıldığı tasarım, önceki N serisi modellerinde görülen dalgalı hoparlör ızgarasını da barındırıyor. Yeni Asus N serisinde bulunan ürünler, dört hoparlör barındıran ve zengin çevresel ses sağlayan Asus SonicMaster Premium ses teknolojisini kullanan ilk dizüstü bilgisayarlar.

Bilgisayarlar, 4. nesil Intel® Core işlemciler ve NVIDIA GeForce ekran kartına sahip. Serinin tüm ürünlerinde yansıma yapmayan, IPS ve kapasitif çoklu dokunmatik ekranlar da daha geniş açılı canlı görüntüler ve Microsoft Windows 8 ile hassas parmak ucu kontrolü için tercihli olarak yer alıyor.

En yeni N serisi, multimedya dizüstü bilgisayar ses performansını Bang & Olufsen ICEpower ile beraber geliştirilen, yükseltilmiş SonicMaster Premium teknolojisine sahip. N550 ile N750 modelleri dört hoparlöre sahip ilk dizüstü bilgisayarlar ve bu yüzden filmlerin, oyunların ve diğer içeriklerin etkisini artıracak. Harici olarak bağlanan SonicMaster subwoofer ise bas çıkışlarını yükseltiyor.

Asus Super Hybrid Engine II güç yönetim teknolojisi, pil ömrünü uzatmaya yardımcı oluyor ve uyku modundan iki saniye içinde çıkıp işlemlere kalınan yerden devam etmeyi sağlıyor. Ayrıca veri kaybını önleyen otomatik yedekleme ile iki haftalık bekleme süresi de var. N550 serisi dizüstü bilgisayarlar için isteğe bağlı dokunmatik ekranlarla da, kullanıcılara Microsoft Windows 8’deki dokunmatik bazlı işlemlerden faydalanabilme seçeneği sunuluyor.
ETİKETLER : asus
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun