Donanım 28 AĞUSTOS 2013 / 06:08

Asus "çoklu" modemini tanıttı

Asus, aynı anda birden fazla altyapıyı kullanabilen son kullanıcıya odaklı yeni modemi DSL-N66U’yu tanıttı. Yüksek hızlı kablosuz erişim sunan yeni modem 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarından yayın yapabiliyor ve 450 Mbps’ye kadar hıza ulaşabiliyor.

Üzerinde Gigabit bağlantı noktaları da bulunan modem, donanımsal NAT desteği ile yerel ağdaki trafiğin performansa olan etkisini ortadan kaldırıyor.

Farklı altyapılar tek cihazda buluşuyor

Asus’un yeni modeminin en önemli özelliği VDSL, ADSL, Fiber ve 3G/4G gibi teknolojileri aynı anda kullanabilmesi. Örneğin fiber ya da ADSL hattında herhangi bir arıza oluştuğunda modem otomatik olarak 3G/4G hattına geçerek internetin kesintisiz bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

30 saniye gibi kısa sürede kurulabilen modem AiRadar, AiCloud, Samba, DLNA, FTP sunucu, Download Master gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.
ETİKETLER : asus asus dsl-n66u
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun