Donanim 08 AĞUSTOS 2012 / 15:37

Astronotları takip eden ultrabook kazanacak

İstanbul'da belirli noktalara yerleştirilen, özel tasarımlı kıskaçlı oyun kutuları yerleştirdiği S3 Ultrabook'u yakalamayı başaran kişi,  cihazın sahibi olacak.Kanyon, Nişantaşı, Astoria, Capacity, Bağdat Caddesi ve Beyoğlu’na yerleştirilen kutuların içinde birçok oyuncağın yanı sıra S3 Ultrabook da yerleştiren Acer, kutuların içindeki bu cihazları bulan kişilere S3  Ultrabook'ları hediye edecek.

13mm incelikte ve 1,4kg'dan daha hafif olan cihaz, uyku modunda 50 güne kadar süren pil ömrünü kullanıcılarına sunuyor. Hızlı işlemciye ve sabit disk kapasitesine sahip olan cihaz, içerik tüketimi için mobil kullanıcıların özgürlüğünü ve genel bilgisayar deneyimlerini geliştiren hızlı yanıtlama vadediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun