Donanim 25 EKİM 2010 / 09:23

Astronot uzaydan FourSquare'e check-in yaptı

Bunun karşılığında NASA Explorer rozeti ve bir külah dondurma kazandı.

Bunun karşılığında NASA Explorer rozeti ve bir külah dondurma kazandı.


Bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan ve geçtiğimiz günlerde 4 milyon aboneye ulaşan FourSquare'a en ilginç check-in'lerden biri, Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan servisi kullanarak check-in yapan Douglas Wheelock'tan geldi. Check-in, FourSqaure servisinin dilinde "Ben buradayım" demek için bulunduğunuz konumu işaretlemek anlamına geliyor.

Wheelock için yeni bir rozet üretmek zorunda kalan servisin yeni rozet için bulduğu isim ise "NASA Explorer" gibi yaratıcılıktan bir hayli uzak. Wheelock'un profilindeki bu rozeti göstererek bir külah dondurmayı da bedava alabileceği belirtilmiş. Ne kadar da sevimli.

Ne diyelim? Güzel bir halkla ilişkiler çalışması diyelim ve bu halkla ilişkiler çalışmasının bir parçası olarak ilginç haberimizi sonlandıralım.

Douglas Wheelock'un FourSquare sayfası için http://foursquare.com/astro_wheels/badges/4cc1a93eaa5776b0ee177644 adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun