Donanim 25 MART 2009 / 11:22

Artık ücretsiz değil

Last.fm, Amerika, İngiltere ve Almanya hariç, dünyanın geri kalanında yakın bir tahiten itibaren ücretli tarifeye geçileceğini duyurdu.

Last.fm, Amerika, İngiltere ve Almanya hariç, dünyanın geri kalanında yakın bir tahiten itibaren ücretli tarifeye geçileceğini duyurdu.


Son yıllarda internetin en popüler platformlarından biri olan Last.fm dinleyicileri internet radyosundan faydalanabilmek için bundan böyle ayda 4 dolar ücret ödemek zorunda kalacaklar. 2002 yılında kurulan ve 28 bin sanatçıyla anlaşması dahilinde elde ettiği 7 milyon şarkılık repertuara sahip Last.fm’in bu değişikliğe ne zaman başlayacağı ise açıklamada yer almadı. Merak edilen bu değişikliğin ardından Last.fm’in yaklaşık 40 milyon kullanıcısından kaçını kaybedeceği veya kaybetmeyi göze aldığı.


 


 


http://blog.last.fm/2009/03/24/lastfm-radio-announcement

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun