Donanim 23 OCAK 2009 / 11:17

Arsenal’in golleri PSP’ye geliyor

Sony ve Arsenal kulubü işbirliğine giderek maçlarda pozisyon ve gol tekrarlarını bir yazılım sayesinde stadyum içinde bulunan PSP sahiplerine gönderecek.

Sony ve Arsenal kulubü işbirliğine giderek maçlarda pozisyon ve gol tekrarlarını bir yazılım sayesinde stadyum içinde bulunan PSP sahiplerine gönderecek.


Taşınabilir oyun konsolu PlayStation Portable kullanan taraftarlar için Sony tarafından geliştirilecek yazılım sayesinde, futbolseverler maç sırasında stadyumda bulunan futbolseverlerle aralarında anlık mesajlaşma hizmetinden de yararlanabilecekler. Mayıs 2010’da Arsenal’in ünlü Emirates stadyumuna kurulacak olan sistem, maç sırasında saha içinde olanları farklı açılardan takip eden kameralar sayesinde PSP sahibi futbolseverlere farklı açılardan da canlı olarak yayınlayabilecek.Sony Europe’un perakende satış müdürü Eric Siereveld, bütünleşik sohbet modülü sayesinde taraftarların oyun oynandığı sırada birbirleriyle etkileşimini arttıracağını söylüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun