Donanim 22 MART 2010 / 13:00

Ar-Ge destek fonları size bir form uzakta

Etkin Proje'nin bilgi formunu doldurun, destek fonlarından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenin.

Etkin Proje'nin bilgi formunu doldurun, destek fonlarından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenin.


Araştırma ve geliştirme çalışmaları günümüzde şirketlerin rekabetçi kalabilmek ve büyüyebilmek için vazgeçilmez bir şartı haline geldi. Bu konunun öneminin farkında olan BTnet.com.tr ve uzman Ar-Ge danışmanlık şirketi Etkin Proje, sizlerin destek ihtiyaçlarına çözümler üretmek için işbirliğine gitti.

Ar-Ge ve diğer konularda farklı kurum ve fonların şirketlere sunduğu desteklerle sizleri buluşturmak için BTnet.com.tr ve Etkin Proje, bu sayfalarda hem sizleri mevcut destekler ve fırsatlar konusunda bilgilendirecek, hem de formu doldurduğunuzda, şirketinizin bu fonlardan yararlanma yeterliliğini değerlendirecek.

Formu doldurmak ve destek fonlarından yararlanıp yararlanamayacağınız konusunda bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Etkin Proje kimdir?

İstanbul'da kurulan Etkin Proje, 5 yılı aşkın süredir Ar-Ge projelerinin finansmanı ve destek fonlarının kullanımı konusunda hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Kuruluş amacı, Türk şirketlerinin ulusal ve uluslararası Ar-Ge fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmalarını sağlamak, üniversite ve sanayi işbirliğinin kurulması, şirketlerin teknokent ve serbest bölge gibi alanlara taşınmasına aracı olmak ve ülkemizin küresel rekabetçiliğine katkı sağlayabilmektir.

Etkin Proje teknik mühendis, mali uzman ve yarı zamanlı akademik danışman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bugüne kadar 50 milyon dolar bütçe büyüklüğünden fazla Ar-Ge projesi, çok sayıda sirketin teknokent kuruluşu, sayısız mali ve idari teşvik kullandırılma süreci Etkin Proje tarafından başarıyla tamamlanmıştır.

Etkin Proje, faaliyetlerine sahip olduğu TSE ISO:9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonuyla standardizasyon getirmiştir.

Danışmanlık faaliyetleri İstanbul merkez ofisi, Bursa Uludağ Üniversitesi Teknokent (Ulutek) ve İzmir şubeleriyle büyüyerek devam etmektedir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun