Donanim 07 NİSAN 2009 / 08:42

Anneler Günü'ne özel yarışma

Şeker Piliç, Anneler Günü Kompozisyon Yarışması'nı onuncu kez düzenliyor.

Şeker Piliç, Anneler Günü Kompozisyon Yarışması'nı onuncu kez düzenliyor.


Şeker Piliç, geleneksel hale gelen Anneler Günü Kompozisyon Yarışması'nı onuncusunu düzenliyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, annelerine olan sevgilerini ya da onlarla ilgili anılarını kompozisyon haline getirmesi bekleniyor. Herkese açık olan yarışmanın birincisine, Erdek’te 5 yıldızlı otelde iki kişilik haftasonu tatili hediye edilecek. Ödül sahibi tatilini yaz aylarında istediği bir haftasonu gerçekleştirebilecek. 


Şeker Piliç yönetiminden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek kompozisyonların tamamı Şeker Bülten ve Şeker Piliç web sitesinde yayımlanacak. Yarışmaya katılmak isteyenler son başvuru tarihi olan 1 Mayıs'a kadar Şeker Piliç ve Yem Sanayi ve Tic. A.Ş. Halkla İlişkiler Müdürlüğü P.K. 30 Bandırma ya da halklailiskiler@sekerpilic.com.tr  adresine kompozisyonlarını göndermeleri gerekiyor.


Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.sekerpilic.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

YORUMLAR
meryem 02 MAYIS 2012 / 18:13 0 0
çok çok iyi bir şeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun