Donanim 30 OCAK 2009 / 11:43

Anlat okulunu

"Anlat Okulunu" yarışması ile geleceğin web tasarımcıları hayallerindeki okulları anlatacak, bu okulların web sitelerini tasarlayacaklar.

"Anlat Okulunu" yarışması ile geleceğin web tasarımcıları hayallerindeki okulları anlatacak, bu okulların web sitelerini tasarlayacaklar.


Dünyanın en büyük teknik ve mesleki örgütü IEEE'nin (Institute of Electrical and Electronics Engineers - Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) ODTÜ'deki öğrenci kolu olan IEEE ODTÜ ilköğretim ve lise öğrencileri için “Anlat Okulunu” Web Site Tasarım Yarışması’nın bu yıl ikincisini düzenliyor. Bilişimin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde web tasarımına ilgi duyan öğrencilerin hayallerini yetenekleri ile buluşturup katılacakları yarışma ile gelecekte bilişime yönlenmeleri hedefleniyor. Yarışma bilişimin erken yaşta ve doğru kullanımına teşvik ederken, geleceğin web tasarımcıları da yeteneklerini kanıtlama şansı yakalayacaklar.Lise ve ilköğretim kategorilerinde yarışacak olan öğrenciler özel ödüllerin yanı sıra bilişime olan yönelimlerini pekiştirmek için eğitim kampına katılma hakkı kazanacaklar. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler www.anlatokulunu.com adresinden başvurabilir ve bilgi@anlatokulunu.com’a e-posta atarak detaylı bilgi alabilirler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun