Donanim 16 EYLÜL 2010 / 08:50

Altın Örümcek sahibini buluyor

Cuma gecesi yapılacak törende Nil Karaibrahimgil tüm konukları coşturacak.

Cuma gecesi yapılacak törende Nil Karaibrahimgil tüm konukları coşturacak.


Geçtiğimiz yılın 'en iyi web sitesi' 17 Eylül cuma akşamı ödülünü alıyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Altın Örümcek Ödül Töreninde 33 kategoride yarışan web siteleri ödüllerine kavuşacak.

BTnet.com.tr'nin de sponsor olduğu ödüllerin dağıtılacağı gecede Yosi Mizrahi sunuculuğu üstlenecek. Bunun yanında son dönemin beğeniyle izlenen televizyon programı 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ve Nil Karaibrahimgil konseri konuklara keyifli dakikalar yaşatacak.

8. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde toplam 4 bin 500 başvuru değerlendirmeye alındı. 52 kişiden oluşan ve bilişim, medya ve iş dünyasının tanınmış isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri üç aşamalı değerlendirme sürecini gerçekleştirdi.

Yarışmada göz önünde bulundurulan kriterler arasında tasarım, navigasyon, içerik, teknoloji, etkileşim, pazarlama, yaratıcılık/yenilik, gizlilik politikası/bilgi güvenliği, genel deneyim/kullanılabilirlik, görme engellilere uygunluk bulunuyor.

8. Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili detaylara www.altinorumcek.com web sitesinde ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun