Donanim 10 HAZİRAN 2009 / 11:24

Altın Örümcek'ler sahiplerini buldu

Geleneksel hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri, düzenlenen törenle 7. kez sahiplerini buldu.

Geleneksel hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri, düzenlenen törenle 7. kez sahiplerini buldu.


Altın Örümcek Ödül Töreni, 9 Haziran gecesi Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlendi. 40 kategoride, bin 500 başvurunun alındığı Altın Örümcek Web Ödülleri'nde 'En İyi Web Sitesi' ödülünü www.ruffles.com.tr alırken www.niltakipte.com Ünlü Siteleri kategorisinde , www.turkcellsuperlig.com da mikrosite kategorisinde ödüle layık görüldü. Görme Engellilere Uygunluk kriterine göre de değerlendirilen web siteleri arasında www.anitkabirozeldefteri.com ve www.renkliufuklar.com siteleri görme engelliler tarafından en erişilebilir iki site olarak seçildi. Çeşitli sürprizlerin yer aldığı ödül töreni Mazhar Fuat Özkan üçlüsünün sahne alarak verdiği konserle sona erdi.


DorukNet tarafından gerçekleştirilen yarışmanın jürisini Türkiye'nin bilişim, medya ve iş dünyasından isimlerin oluşturduğu 55 kişi oluşturdu. Yarışma ile internet teknolojilerini kullanarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması hedefleniyor. Ayrıca bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesini ve gündem oluşturulması da amaçlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun