Donanim 20 ŞUBAT 2009 / 15:07

Altın Örümcek’te halk oylaması yaklaşıyor

DorukNet tarafından 7.si gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu yıl ilk kez halk oylamasına başvurulacak.

DorukNet tarafından 7.si gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu yıl ilk kez halk oylamasına başvurulacak.


Altın Örümcek 2009’da değerlendirme sürecini oluşturan üç aşamadan en sonuncusu olan halk oylaması SMS üzerinden 10-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oylamaya katılan internet gezginleri oyları ile beğendikleri siteleri desteklerken, çeşitli sürpriz hediyeler de kazanabilecekler.

Yarışmada her kategoride jürinin seçtiği en iyi web sitelerinin yanında sadece halkın oyları ile belirlenmiş birinciler de açıklanacak. Böylece, jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halk da birincilerini belirleyebilecek ve oylama sürecinde çok daha etkin bir rol alabilecek. Halk ve jüri tarafından başarılı bulunan siteler Haziran ayında yapılması planlanan ödül gecesinde ödüllerinin sahibi olacaklar.

www.altinorumcek.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun