Donanim 29 KASIM 2010 / 06:52

Alicia Keys 1 Aralık'ta gidici!

Lady Gaga, Justin Timberlake ve Kim Kardashian da Dünya AIDS Günü'nde kaybolmaya kararlı.

Lady Gaga, Justin Timberlake ve Kim Kardashian da Dünya AIDS Günü'nde kaybolmaya kararlı.


Alicia Keys'in başını çektiği ünlüler AIDS'le mücadele amacıyla Dünya AIDS Günü'nde Twitter ve Facebook hesaplarını kapatacak. Özellikle Hindistan ve Afrika'daki AIDS sorunuyla mücadelenin vurgulandığı kampanyada 1 milyon dolar gelir elde edilmeden ünlüler internete geri dönmeyecek.

Kampanya'ya Alica Keys'in yanında Lady Gaga, Elijah Wood, Serena Williams, Justin Timberlake, Usher, Kim Kardashian ve Katie Holmes gibi ünlüler de destek veriyor. Kampanyayla ilgili reklam filmlerinin yakında dönmesi bekleniyor.

Alicia Keys verdiği demeçte, kampanyanın doğrudan ve anında duygusal, biraz da dokunaklı bir bağ kurarak insanların dikkatini çektiğini söyledi. Keys'in Twitter'da 2,6 milyon takipçisi bulunuyor.

Kampanyaya katılan ünlülerden Lady Gaga'nın da Twitter'da 7,2 milyon takipçisi, Facebook'da 24 milyon hayranı bulunuyor.Kampanyayla ilgili detaylı bilgi için http://buylife.org/ adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun