Donanim 26 AĞUSTOS 2008 / 09:06

Aktif ve dinamik Cyber-shot

Sony Ericsson’un yeni modeli Cyber-shot C702 toz ve su sıçramasına dayanıklı yapısıyla her yer ve koşulda kullanım özgürlüğü sağlıyor.

Sony Ericsson’un yeni modeli Cyber-shot C702 toz ve su sıçramasına dayanıklı yapısıyla her yer ve koşulda kullanım özgürlüğü sağlıyor.


Çok yakında satışa sunulacak olan Sony Ericsson Cyber-shot C702 UMTS/HSDPA 2100 bağlantılarını destekliyor. Otomatik netleme özellikli 3.2 milyon piksel kameralı Cyber-shot C702 tek elle kolayca fotoğraf çekilebilecek şekilde tasarlanmış. Fotoğrafın nerede çekildiği, telefonun dahili GPS ve konum etiketleme özellikleri sayesinde Google Maps üzerinde görüntülenebiliyor. Google Maps ayrıca sesli navigasyon işlevi de sunuyor. Telefon Memory Stick Micro hafıza kartlarını destekliyor. Bilgi için: www.sonyericsson.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun