Donanim 23 TEMMUZ 2009 / 08:26

Aksiyon tutkunları için Olympus µ TOUGH–6010

Olympus µ TOUGH-6010, µ TOUGH serisinin diğer modelleri gibi su geçirmez, darbelere ve donmaya karşı dayanıklı bir model olarak özellikle aksiyon tutkunlarına hitap ediyor.

Olympus µ TOUGH-6010, µ TOUGH serisinin diğer modelleri gibi su geçirmez, darbelere ve donmaya karşı dayanıklı bir model olarak özellikle aksiyon tutkunlarına hitap ediyor.


12 megapiksel özellikli ve 3,6x geniş açı optik zoom lensli µ TOUGH-6010, Olympus'un opto-dijital teknolojisiyle donatılmış. İkili Görüntü Sabitleme özelliğinden dokunmalı kumanda özelliğine kadar çeşitli özellikleri içeren model, maceranın ve aksiyonun keyfini sürerken fotografik açıdan da huzur sunmak üzere tasarlanmış. Bu en yeni µ TOUGH modeli, Ağustos ayından itibaren mağazalarda yerini alacak.


Olympus, µ TOUGH-6010 ile fotoğrafçıların bir fotoğraf makinesini darbelere dayanamayacağı yerlere götürememek konusunda yaşadıkları sıkıntılara son vermeyi vadediyor. Model -10 C sıcaklığa kadar donmaya karşı dayanıklı, 3 metreye kadar su geçirmezdir ve 1,5 metreden düşmelere karşı kendini koruyor.µ TOUGH-6010 modelinde Büyülü Filtreler de bulunuyor. Örneğin İğne Deliği filtresi uygulandığında fotoğraflar geleneksel bir iğne deliği fotoğraf makinesinde çekilmiş gibi çıkıyor. PopArt, Balık Gözü, ve Eksiz filtreleri de kendilerine özgü ilginç efektler katıyor. İkili Görüntü Sabitleme özelliği fotoğrafların zorlu ve titreşimli ortamlarda bulanıklıktan uzak olmasını sağlıyor. Ekranın üç kat kaplaması ekranı yansıma, çizilme ve neme karşı koruyarak karlı tepelerde ve su altında rahat çekim imkanı veriyor.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun