Donanim 30 HAZİRAN 2010 / 08:58

Aklını yitiren telefon "67 gün çalışırım" diyor

Samsung, 67 gün bekleme süresine sahip yeni dayanıklı telefon modelini duyurdu.

Samsung, 67 gün bekleme süresine sahip yeni dayanıklı telefon modelini duyurdu.


Akıllı telefonlardan hangisinin daha akıllı olduğuyla ilgili çok karşılaştırma yapılabilir. Hangisinin ekranı daha parlak, hangisi daha rahat dokunmatik ekrana sahip, tartışılıyor. Ancak Samsung büyük bir iddia ile çok farklı bir sınıfta kendini göstermeyi hedefliyor.

Samsung Xcover E2370, daha çok eski tip telefonlara benziyor. Zaten yapabildikleri de eski, "akıllı olmayan" telefonlardan pek farklı değil. Daha çok doğrudan konuşma ve mesajlaşmak için uygun olan telefonun etkileyici kısmı hazırda beklemesi süresinde saklı.

Samsung'un söylediğine göre Xcover E2370'de 67 gün bekleme ve 22 saat konuşma imkânı bulunuyor. Uzun süreli pil ömrü belki uzun seyahatler için uygun olabilir, ayrıca bir çok "akıllı telefondan" daha etkileyici olduğu kesin.

Telefonun önümüzdeki ay Avrupa'da piyasaya çıkması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun