Donanim 03 TEMMUZ 2012 / 14:13

Akıllı cihazların 'suyu' çıktı

E-alışveriş sitesi elmasepeti.com, havuz ve denizde de mobil cihazlarını kullanmak isteyen kullanıcılara yönelik olan H2O Audio Amphibx adlı ürünü piyasaya sundu.Özel kol bandıyla birlikte iPhone ve iPod'un yanı sıra diğer akıllı telefonlar ve mp3 çalarlar da kullanılabilirken,  H2O Audio Flex All Sport adlı kulaklık sayesinde de su altında dahi müzik dinlenilebilecek.

Aralarında Michael Phelps ve Natalie Coughlin'in de olduğun birçok ünlü yüzücü tarafından da tercih edilen cihaz, kullanıcılarına tamamiyle tümleşik ve rahatça takılabilen sportif bir müzik çözümü sunuyor. Ürün, ergonomik tasarımı sayesinde dalış sırasında ve yüzerken açılma ve gevşeme gibi sorunlar yaratmıyor. Kulaklığıyla birlikte kullanıldığında 3,6 metreye kadar dayanıklılık gösteren ürün, ayarlanabilen kayışıyla birlikte her boyna uyum sağlayabiliyor.

H2O Audio Amphibx su geçirmez kol bandı 169 lira, H2O Audio Flex All Sport su geçirmez kulaklık ise 76 liralık fiyat etiketleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun