Donanim 03 HAZİRAN 2009 / 10:22

Aino Aino söyle bana...

Sony Ericsson'un yeni telefonu Aino yıl sonunda piyasada olacak

Sony Ericsson'un yeni telefonu Aino yıl sonunda piyasada olacak


Sony Ericsson yepyeni modeli Aino’yu duyurdu. Modelin, türünün en iyi dokunmatik arayüzü ile klavyesini bir araya getirerek cep telefonu kullanımına farklı bir boyut getireceği söyleniyor.


Sony Ericsson Aino'nun bir diğer önemli özelliği de PS3 ile bağlanabilirlik yeteneğine sahip olması. Uzaktan Yürütme özelliği, PlayStation 3'ünüzü telefonunuzla kontrol etmenizi sağlıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet veya 3G üzerinden bağlandıktan sonra PlayStation 3'ünüzde bulunan fotoğraf, müzik ve videolarınızı telefonunuzdan izleyebileceksiniz.


Sony Ericsson Aino, kullanıcıyla aynı zamanda Media Home fonksiyonunu da tanıştırıyor. Media Home, medya dosyalarınızı PC'den telefona kablosuz ve otomatik olarak Media Go ve Wi-Fi aracılığıyla aktarmanızı sağlıyor.


Model 3 inçlik kristal kalitesindeki ekranı ve yüksek müzik kalitesiyle cep telefonunda film seyretme deneyimini yeni bir boyuta taşıyacağı iddiasında. Bu güçlü model 8.1 megapiksel kamera ve fotoğraf flaşına da sahip olacak.


Sony Ericsson Aino’nun 2009 sonunda piyasada olması planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun