Donanim 02 ARALIK 2008 / 13:44

AIDS’le mücadeleye müzik dinleyerek yardım edin

(RED) WIRE müzik servisi hizmete başladı.

(RED) WIRE müzik servisi hizmete başladı.


Dell gibi birçok elektronik üreticisinin AIDS araştırmalarına destek amaçlı çalışan (RED) markalı ürünler sattığını görmüşsünüzdür. Afrika'daki AIDS ile mücadeleye yardımcı olma umuduyla (RED) WIRE müzik servisi 1 Aralık itibariyle hizmete sunuldu.


Servis, her Çarşamba dijital olarak yollanan dijital bir müzik dergisi olarak tanımlanıyor. Aylık abonelik ücreti 5 dolar ve bunun 2,5 doları  AIDS ile mücadele Küresel Fonu'na aktarılıyor. 10 Aralık tarihine kadar üye olan kişiler bedava Jay-Z şarkısı kazanacak.


MSN direktörü Lisa Gurry: “MSN (RED) WIRE’ı milyonlarca MSN ziyaretçisine sunmaktan ötürü onur duyuyor. Bu sayede insanlar en ünlü sanatçıların inanılmaz performanslarını izlerken hayat da kurtaracak” dedi.


http://red.msn.com/


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun