Donanim 25 MAYIS 2009 / 10:42

"Ah Anam Lahanam"ın ünü Türkiye'yi aştı

8. Geleneksel Horizon Interactive Awards'da ‘Ah Anam Lahanam' adlı viral film, internet projelerinin yarıştığı online reklam kategorisinde Gümüş Horizon ödülü kazandı.

8. Geleneksel Horizon Interactive Awards'da ‘Ah Anam Lahanam' adlı viral film, internet projelerinin yarıştığı online reklam kategorisinde Gümüş Horizon ödülü kazandı.Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, bu yıl sekizincisi düzenlenen ve interaktif medya dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Web Awards 2009'da, "Ah Anam Lahanam" adlı viral kampanyasıyla online reklam kategorisinde Gümüş Ödül'ün sahibi oldu. Daha önce Gümüş Effie ödülüne layık görülen proje, aldığı uluslararası ve prestijli ödülle başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.


Her yıl Ocak ayında başlayan, dünyanın her yerinden katılımcıların başvurduğu ve interaktif medya dünyasının yaratıcı çalışmalarını taçlandıran 8. Geleneksel Horizon Interactive Awards'da, e-ticaretin öncü kuruluşu GittiGidiyor.com ve dijital reklam ajansı 41?29! işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Ah Anam Lahanam' adlı viral film, internet projelerinin yarıştığı online reklam kategorisinde Gümüş Horizon ödülü kazandı.


‘Sütü Seven Kamyoncu', ‘Bana Kitap Al', ‘Esmeralda' gibi gençlerin gözdesi olan videoların yaratıcısı Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar'ın, ünlü sanatçı Sertap Erener'in "Sevdam Ağlıyor" şarkısından esinlenerek yaptıkları "Ah Anam Lahanam" adlı cover şarkının video filmi, internette en çok izlenen videolar arasında uzun süredir ilk sıralarda yer alıyor. Ah Anam Lahanam' videosunu izlemek için http://www.gittigidiyor.com/main/special_auction/ah_anam_lahanam.php adresini ziyaret edin.


 


 


 


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun