Donanim 18 TEMMUZ 2012 / 16:21

Acer, ultrabook bilgisayarları Windows 8'e ücretsiz geçirecek

Acer, ultrabook bilgisayarı kullanıcılarının Windows 8 yükseltme işlemini otuzdan fazla ülkede ücretsiz yaptırıyor. 29 liraya Windows 7'den Windows 8'e yükseltme şansı sunan standart Microsoft yükseltme teklifine ek olarak, 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 arasında bir Acer Ultrabook satın alan herkes, Microsoft yükseltme ücreti için Acer'a geri ödeme başvurusunda bulunabilecek.

Kullanıcılar, yükseltme programını tamamladıklarını doğrulaması ve ürününü tanımlaması için bazı bilgileri sağlaması gerekiyor. Doğrulama işlemi onaylandıktan ve müşteri gereklilikleri karşıladıktan sonra, Acer, kullanıcılara yükseltme işleminin online ücretini geri ödeyecek.

Promosyon Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Orta Doğu (Suudi Arabistan, BAE, Umman, Bahreyn, Katar, Kuveyt), Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İngiltere.

Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 ve Aspire M5'e modellerinden birine sahip olan kullanıcılar bu tekliften faydalanabilecekler.