Donanim 04 AĞUSTOS 2010 / 08:57

Acer S3 ailesi yeni üyesine ‘merhaba' dedi

Full HD LED monitör ince yapısı ve yüksek kontrast oranıyla dikkat çekiyor.

Full HD LED monitör ince yapısı ve yüksek kontrast oranıyla dikkat çekiyor.


Büyük ekran üreticileri öncelikle o eski tüplü televizyonların genişliğini ortadan kaldırdı. Ancak aynı kalitede görün alınamadığı görüldü. Bunun üzerine incelmeye devam eden LCD'lerin görüntü kaliteleri artırılıyor.

Acer yeni ekranı S273HL WLED ile piyasaya iddialı geliyor. 27 inç ultra-ince ekranda 12 milyona bir oranında kontrast bulunuyor. Monitör farklı tasarımının yanında da 21 mm derinliğe sahip olmasıyla kullanımda kolaylık sağlayabilir.

Monitörde 2 ms tepki süresi bu incelikte bir LCD monitör için oldukça iyi. Böylece oyun ve sinema severlerin monitörden çekinmesi gerekmiyor. 1920'ye 1080 oranında çözünürlük bulunan monitörde iki adet HDMI çıkışı bulunuyor.

Merkür ve halojen gazları gibi zararlı içeriğe sahip olmayan Beyaz LED teknolojisi ile Acer'ın EcoDisplay serisinden birisi. Ayrıca ekran kalitesinden emin olmak için S273HL sıfır parlak nokta piksel garantisine sahip.

S273HL WLED'in satışına 2010 yılı içerisinde Türkiye'de başlanacak. Fiyatının KDV hariç 569 dolar olması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun